KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108347
*
nr 1610 8347
Blandteknik
Markus Kasemaa (1972). Signerad, daterad 1994, komposition. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 18:42:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 18:23:08
1
1.000 kr
1/4 18:26:07
2
1.100 kr
1/4 18:27:49
1
1.200 kr
1/4 18:28:55
2
1.300 kr
1/4 18:34:29
1
1.400 kr
1/4 18:34:52
1
Vinnande bud
1/4 18:37:10
2
1.500 kr
1/4 18:37:10
1
(budbetjänt)
1/4 18:39:55
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition markus kasemaa vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:09
-
7363 Blandteknik
Erik Jerken (1898-1947), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:37
-
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:18
-
7121 Blandteknik
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Uggla i vinter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:45
-
7239 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad. Blandt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:59
-
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:31
*
Blandteknik
Läs om budbetjänten
nr 1610 8347
Blandteknik
Markus Kasemaa (1972). Signerad, daterad 1994, komposition. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 18:23:08 | 1 | 1.000 kr |
1/4 18:26:07 | 2 | 1.100 kr |
1/4 18:27:49 | 1 | 1.200 kr |
1/4 18:28:55 | 2 | 1.300 kr |
1/4 18:34:29 | 1 | 1.400 kr |
1/4 18:34:52 | 1 | Vinnande bud |
1/4 18:37:10 | 2 | 1.500 kr |
1/4 18:37:10 | 1 | (budbetjänt) |
1/4 18:39:55 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition markus kasemaa vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:09 -
7363 Blandteknik
Erik Jerken (1898-1947), Sverige. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:37 -
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:18
-
7121 Blandteknik
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Uggla i vinter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:45 -
7239 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad. Blandt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:59 -
7215 Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Vinterbild m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:31